- Home
- Politic
- Economic
- Social
- Sport
- Externe
- Cultură-Media
- Life-Inedit
- Ştiinţă-Sănătate
- Revista presei
Angelina Jolie nu crede că va mai juca în filme alături de Brad Pitt
Angelina Jolie nu crede că va mai juca într-un alt film alături de partenerul ei de viaţă, Brad Pitt, pentru că sunt extrem de ocupaţi crescându-şi copiii, informează contactmusic.com.
Angelina Jolie spune că este prea ocupată pentru a juca într-un alt film în care să-l aibă partener pe Brad Pitt.
Actriţa laureată cu Oscar - care s-a întâlnit şi s-a îndrăgostit de Brad Pitt pe platourile de filmare ale "Mr. and Mrs. Smith" - crede că ar fi fantastic să lucreze împreună cu Brad, dar spune că nu ar avea timp pentru că au şase copii de crescut.

"Mi-ar plăcea să lucrez cu el, însă avem o grămadă de copii", a declarat ea. Angelina a spus că să fii părinte pentru Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox şi Vivienne este o muncă grea şi că ea şi Brad încearcă şi se asigură mereu că copiii lor sunt fericiţi şi împliniţi.

"Încercăm să avem un echilibru în vieţile noastre pentru că vrem să ne educăm copiii şi să ne îndeplim visele ca artişti şi oameni. Aşa că, înainte să luăm o decizie, ne gândim foarte bine pentru că familia este principala noastră prioritate. În viaţa de zi cu zi, ne asigurăm că se descurcă bine la şcoală, că le oferim o educaţie potrivită şi că petrecem suficient timp cu fiecare dintre ei", a spus ea.
-
Guvernul grec aprobă planul de austeritate cerut de UE şi FMI
Externe astăzi, 01:35
Guvernul de coaliţie din Grecia a aprobat în noaptea de vineri spre sâmbătă planul de austeritate cerut de Uniunea Europeană (UE) şi Fondul Monetar Internaţional (FMI) în vederea deblocării unui nou ajutor care să permită Atenei să evite un default în martie, anunţă agenţia ANA, transmite AFP. citeşte tot
-
Berca: Utilizarea sumelor pentru calamităţi se face prin atribuire directă. Decizia e a comitetului judeţean
Social ieri, 21:50
Utilizarea sumelor alocate de Guvern pentru eliminarea efectelor generate de calamităţi este realizată fără licitaţie, prin atribuire directă conform legii, iar decizia este luată în comitetul judeţean pentru situaţii de urgenţă, a declarat, pentru MEDIAFAX, ministrul Internelor, Gabriel Berca. citeşte tot





TE ADOR E-MAIL MEU ESTE MARIANDOBRE88@YAHOO.COM ESTI EROUL MEU SI EU LOCUIES IN ROMANIA VRANCEA CEZAR BOLLIAC 20 APARTAMENTUL 7 BYE-BYE