- Home
- Politic
- Alegeri locale 2012
- Economic
- Social
- Sport
- Externe
- Cultură-Media
- Life-Inedit
- Ştiinţă-Sănătate
- Revista presei
Bruce Willis, în noul videoclip Gorillaz
Actorul american Bruce Willis apare în videoclipul piesei "Stylo", cel mai recent single lansat de trupa Gorillaz, informează allocine.fr.
În timp ce comunitatea internauţilor freamătă de nerăbdare, cu câteva zile înainte de lansarea noului album al trupei Gorillaz, ce va avea loc pe 6 martie, o surpriză plăcută îi aşteaptă pe cinefilii care vor viziona noul videoclip al piesei "Stylo".
În acest videoclip, Bruce Willis interpretează un personaj a cărui atitudine pare inspirată din cea a lui Mad Max.
Cel de-al treilea album al trupei Gorillaz se numeşte "Plastic Beach", este produs de Virgin Records şi conţine 16 piese, printre care şi o serie de colaborări cu Lou Reed, Mos Def, Snoop Dogg, De La Soul, Bobby Womack, Mark E. Smith şi Gruff Rhys.
-
SUEDIA a câştigat FINALA EUROVISION 2012. Pe ce loc s-a clasat ROMÂNIA - VIDEO
Life-Inedit ieri, 22:00
Suedia, marea favorită la Eurovision 2012, s-a clasat pe primul loc în finala concursului desfăşurată sâmbătă seară la Baku, Azerbaidjan, cu piesa "Euphoria", interpretată de Loreen, fiind cea de-a cincea ediţie câştigată, de la succesul din 1974 când ABBA a cucerit publicul cu "Waterloo". citeşte tot
-
Urna găsită la Corund în care se presupunea ca s-ar fi aflat cenuşa lui Nyiro Jozsef este goală
Urna găsită într-un autoturism în localitatea Corund din judeţul Harghita şi în care se presupunea ca s-ar fi aflat cenuşa lui Nyiro Jozsef este goală, a declarat purtătorul de cuvânt al Poliţiei Judeţene Harghita, Gheorghe Filip. citeşte tot





Nu exista comentarii