Concertele anului 2010 în România, dominate de trupe şi artişti rock de renume mondial

COMENTARII
  • m.t. 16 ian 2010

    Poate ati auzit si de TEN YERS AFTER, cred ca merita mentionati mai mult decat alte nume. Mai mult profesionalism nu strica.

  • plank 3 ian 2010

    eu vreau sa vina bon jovi da de....

  • Bobo 30 dec 2009

    Rammstein sunt din Germania, nu din Marea Britanie... yet, ar fi misto sa vina :D

  • Sacal-ul 30 dec 2009

    Habar nu aveti ce inseamna muzica.

  • Liviu 29 dec 2009

    Eu sincer nu's impresionat de nici unu, adica momentan nu m-as duce la nimic din astea. Cel mai mare concert pe 2010 pe care eu l-am asteptat si se anunta cu surle de anu trecut, a fost venirea celor de la LP (Linkin Park) - Daca ramane doar un zvon..atunci e degeaba.

  • joe din Pasadena 29 dec 2009

    U2 nu vine la prosti, stai linistit ... dupa ce imbatrinesc si concerteaza prin lumi civilizate o sa treaca pe la tzi'ganii mioritici >

  • mircea 29 dec 2009

    Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Iron Maiden? Daca vin toti si eu sunt acolo, pot muri linistitrasberry

  • vali 29 dec 2009

    i-am dori pe U2 si/sau Robbie Williams pt viitorul apropiat !!!

  • raul 29 dec 2009

    inca o data se verifica un adevar ce nu poate fi demolat de nimeni: ROCK-ul e cel mai puternic si constant curent muzical...pentru ca e LIVE (nu poti mima cantatul la chitara electrica !!!) ...in pofida manelistilor si tehno-istilor ce inghit orice porcarie

COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ARTICOLE PE ACEEAŞI TEMǍ Nu existǎ articole similare
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa