Stiri online - stiri de ultima ora si stirile zilei - Actualizat: 15:11, 27 mai 2012
switch to english
mediafax
- Home
- Politic
- Alegeri locale 2012
- Economic
- Social
- Sport
- Externe
- Cultură-Media
- Life-Inedit
- Ştiinţă-Sănătate
- Revista presei
ŞTIRILE ZILEI
-
Cezar Preda: Invit UDMR la susţinerea unei moţiuni de cenzură
Politic astăzi, 14:40
Deputatul PDL Cezar Preda a declarat, duminică, pentru MEDIAFAX, că invită UDMR şi celelalte forţe democratice din Parlament la susţinerea unei moţiuni de cenzură, arătând că premierul Victor Ponta "nu are dreptul la înţelegerea opoziţiei". citeşte tot
-
Vremea rămâne ploioasă luni şi marţi în jumătate din ţară
Meteorologii anunţă ploi în Muntenia, Dobrogea, Moldova şi de-a lungul Carpaţilor Orientali pentru zilele de luni şi marţi, instituind o atenţionare cod galben pentru 22 de judeţe valabilă de duminică noapte până marţi după-amiază. citeşte tot
Versiunea: mobil | completa





mie nu mi se pare ceva iesit din comun ...chiar cred ca arata bine...mai rau arata andreea raicu :)))
Mi-e cam scarba de atata paine si circ cu care se hranesc atatia romani. Pai cum ai vrea sa arate o femeie de 51 de ani ? - ca la 25 -30 ? Nu prea cred, deci cu totii stim cat de mult mascheaza anii un machiaj perfect, dar presupun ca la fel de bine stiti ca nu ii atat de comod sa porti pe fata zeci de grame de machiaj asa ca nu e nimic de surpins. Dar pt presa da cum sa nu ii fff important pt ca vor starni comentarii fel de fel si asta ridica rating-ul articolului si implicit al agentiei. Nu ?
gyuszi dupa cum scrii mai mult ca sigur * esti tu! Ai libera alegere sa citesti articolele de importanta pentru tine si sa le lasi pe celelalte de-o parte. Dar la cata inteligenta inspiri, mai mult ca sigur acest articol e peste capacitatea creierasului tau.
ba ia mai mars in * mea deaici cu afacerile voastre de 2 bani!c tat dati anunturi cu prostii pe siteuri care nu au nici o legatura cu ce vindeti voi!cocalarilor
Intre timp Madona lucreaza la doua productii de film, una cu istoria filmului in Indokina...desigur a venit de la filmari..poate un ziarist a primit o fotografie din filmari...findca e clar a fost fotografiata de aproape.Palariile din cele doua fotografii nu seamana...freza este alta...De ce credeti ca se numesc pictoriale??? Findca picteaza Very Imp. Pers...
pai, madonna este o babaciune! Uitati-va in buletinul ei si vedeti ce varsta are! Nu exista femeie trecuta de 40 de ani care sa nu aiba riduri, nu mai pomenesc de 50 de ani incolo! Inca nu s-a inventat leacul tineretii vesnice, stati linistiti!
cum adica: "madonna a imbatrinit?"- aceasta intrebare se adreseaza semnatarului acestui articol.
si rapunsul pentru aceeasi persoana este: esti un timpit, odata cu trecerea timpului in viata fiintelor vii, in mod normal, intervine imbatrinirea, la madonna este invers!!!!!!!!
tu chiar esti ziarist(a)?
astept un rasuns cit mai curind la ce a fost in mintea ta cind. ai pus aceasta intrebare in titlul acestui articol.
Extraordinar... si eu care ma gindeam ca intinereste...
701 de comentarii | Social 16 mai 2012 comenteaza şi tu
523 de comentarii | Social 15 mai 2012 comenteaza şi tu
475 de comentarii | Social luni, 13:31 comenteaza şi tu
469 de comentarii | Social 5 mai 2012 comenteaza şi tu
443 de comentarii | Social 18 mai 2012 comenteaza şi tu