Video Băsescu: Alegerile îi atrag pe români la referendum, nu invers

COMENTARII
  • Cosmina 30 oct 2009

    Fratiilor de PNL am fost guvernati (Tariceanu) de PSD am fost condusi (Iliescu) cum draq sunteti asa orbi,si vreti sa ii votati iar pe Comunistii aia!!!In momentul de fatza nu vad un alt candidat mai bun ca Basescu pt acest post,chiar daca refuzat sa vedeti..el chiar a facut pt Romania ce Iliescu nu a facut in 2 mandate!!!Nu fi-ti orbi,nu v-a lasati manipulati de comunistii astea!!

  • Didica 23 oct 2009

    Votati primul alcoolic al tarii. Votati alcoolul si drogul.

  • bercea laurentiu 23 oct 2009

    Basescu e cel mai bun politician,ceilalti politicieni fac numai promisiuni

  • decebal 23 oct 2009

    Sa fie clar: daca Basescu castiga alegerile va fi o premiera. Ar fi primul presedinte care recastiga alegerile. Sunt de parere ca politicienii trebuie sa dea tonul la dezbateri, sa gaseasca si sa propuna solutii si nu sunt de acord ca artrebui sa impuna ceva. Sunt de acord ca fiecare sa aiba sarcini clare. In consecinta modificati cum trebuie Constitutia lui Iorgovan si la referendum cu ea. Cine voteaza nu inseamna ca o si citeste si mai si intelege. Politica din Romania e complicata.

  • tati 23 oct 2009

    Are o frica tribila ca nu intra in turul 2.Cu tot referendumul lui nu va intra .Romanii s-au saturat de * si arogantele lui si ale celor ce-l sustin.

  • economie 23 oct 2009

    ar trebui apreciat ca macar se face o economie la buget daca se organizeaza referendumul in aceeasi zi cu alegerile - daca romanul va vrea sa voteze doar referendumul, asta va face

COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ARTICOLE PE ACEEAŞI TEMǍ Nu existǎ articole similare
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa