Stiri online - stiri de ultima ora si stirile zilei - Actualizat: 22:44, 27 mai 2012
switch to english
mediafax
ŞTIRILE ZILEI
-
GRECII ÎMPOTRIVA LUI LAGARDE: Nu ne vindeţi gogoşi, doamnă! Nu ne luaţi drept idioţi!
Externe astăzi, 20:03
Grecii erau furioşi, duminică, şi îşi exprimau pe Internet profundul dezacord faţă de declaraţiile directoarei FMI Christine Lagarde, care au determinat peste 10.000 de comentarii pe pagina sa de Facebook şi înfiinţarea paginii intitulate "Grecii împotriva lui Lagarde",. citeşte tot
-
Gimnastul Flavius Koczi, campion european la sărituri
Sport astăzi, 17:06
Gimnastul român Flavius Koczi a cucerit, duminică, medalia de aur în proba de sărituri de la Campionatele Europene de la Montpellier (Franţa), cu un punctaj de 16.116. Flavius Koczi a mai cucerit medalia de bronz în concursul pe echipe. citeşte tot
Versiunea: mobil | completa





Basescu este si va fi presedinte.
Prostanaku o sa iasa presedinte cand va zbura porkul....
Toata lumea e ;mogul; cine nu voteaz cu el.E interesant cum se manipuleaza, pe cine mai poate.
Basescule esti deja un fost presedinte.Esti un nesimtit si porc.
ca sa intelegeti mai bine, cititi comentariile baietilor destepti de la adresa: http://www.traianbasescu.org/
Noi, Organizatia Aparati Copiii Romaniei de Politia Politica,
in perioada Campaniei electorale Alegeri Prezidentiale 2009 si acum cu 3 zile si 4 ore pana la deschiderea urnelor,
demascam national in Romania si international doar in Uniunea Europeana si fara SUA
Marea Politie Politica Terorista Geoana(exIliescu)&Basescu&DGIPI_CIA din Romania
inclusiv de la Marea Filiala terorista cameleonista dupa 1990 PSD-istaCIA-ista
dupa 2004 PD-L-istCIA-ista iar inainte de 1990 exPCR-istaKGB-ista
din Centru
INCERCATI sa VEDETI mult mai clar ce se intampla in Romania. Daca sunteti multumiti de ceea ce se intampla alegeti lucrul cel mai rau si rau o vor duce romanii. Fiti majoritari pentru bine. Ori doriti sa aveti 300 de reprezentanti care sa va rezolve probleme mai repede, ori mai multi cu cu certuri si confuzii. Curajul intotdeauna a invins raul. Frica a adus numai pagube si ea e aliatul diavolului, iar diavolul in Romania e Iliescu care a creat genocidul contra "animalelor". Sunt mineriadele.
Noi cei din diaspora romana de peste hotare vom vota persoana care a avut curajul sa propuna reducerea parlamentului la 300 de persoane. Noi vom vota la referendum pentru aceasta reducere. Vom avea sansa sa reducem astfel numarul celor care "dorm" in salile de parlamente. Sunt foarte obositi pentru ca sa se ocupe de probleme tari, dar obositi de problemele lor personale. Sunt sigur ca toti cei care au postat aici, vor fi deacord cu noi, chiar daca nu vor recunoaste pe fata acest lucru.
Succes !
Ma bucur ca dl Basescu a acceptat dialogul cu toti ceilalti competitori la presedentie. Asta dovedeste forta sa politica. Astept cu nerebdare sa vad cum se vor descurca Geana in primul rand care i-a fost frica de a purta un prim dialog cu dl Basescu. Pe Antonescu l-am vazut cum s-a comportat. Cred ca si un copil s-ar fi descurcat mai bine decat el. Din ce motiv. Faptul ca un copil are puritate si nu are ce sa ascunda, ceea ce se vedea clar la Antonescu.
Basescu e de vanzare =)) http://www.okazii.ro/catalog/35860004/Presedinte-second-hand-incapabil-incompetent-si-resemnat.html
De ce vineri? pentru ca daca nu e vineri nu mai e niciodata. Lui Basescu ii este FRICA!!!!! =))
701 de comentarii | Social 16 mai 2012 comenteaza şi tu
523 de comentarii | Social 15 mai 2012 comenteaza şi tu
475 de comentarii | Social luni, 13:31 comenteaza şi tu
469 de comentarii | Social 5 mai 2012 comenteaza şi tu
443 de comentarii | Social 18 mai 2012 comenteaza şi tu