Băsescu: Cred că voi intra cu Antonescu în turul doi, deşi mi-l doresc mai mult pe Geoană adversar

COMENTARII
  • Ceausescu se rascoleste in mormant 20 oct 2009

    App de lacrimile lui Base acum 4 ani.A plans de 2 ori.Prima data a fost sensibil, a doua oara era clar prefacut.Sper sa nu mai insele oamenii si de data asta. A furat destul, sa mai lase si pe atii sa fure ( la o adica, toti asta fac, dak cineva vrea sa faca bine ii pun betze in roate asa k oricum nu ne putem astepta la ceva bun).Uneori imi vine sa nu votez dar knd ma gandesc k votul unei persoane neprezente merge la....Base, mai bine merg.Sper sa nu iasa tot el.

  • ITI E FRICADE GEOANA? 20 oct 2009

    HA HA, HAI SA VA TRADUC - LUI BASESCU II ESTE FRICA DE GEOANA! DACA GEOANA INTRA IN TURUL 2, GEOANA IL BATE PE FOSTUL PRESEDINTE BASESCU LA DIFERENTA MAI MICA DECAT L-AR BATE CRIN ANTONESCU IN TURUL 2. ESTE UTOPIC SA MARSEZE PE CRIN IN TURUL 2 - DE FAPT IMPOSTORULUI DE BASESCU II E TEAMA CA TOCMAI MIRCEA GEOANA IL VA BATE IN ALEGERI...SI IL VA BATE. ASTAZI SI DE LA INCEPUT, GEOANA ARE PRIMA SANSA LA TURUL 2 - ASTA INSEAMNA CA GEOANA IL VA CALCA IN PICIOARE PE ACEST MINCINOS.
    ORI DE CATE ORI BASESCU SPUNE CATE CEVA, TREBUIE TRADUS PENTRU CA ACEST OM NU ESTE BINE INTENTIONAT SI DIRECT, UMBLA CU INVARTELI, UMBLA CU ASCUNZISURI...IN FINE, UN PRESEDINTE MALEFIC. NOROCUL ROMANIEI ESTE CA TRAIAN BASESCU ESTE DEJA "FOSTUL PRESEDINTE BASESCU"

  • Tudor 20 oct 2009

    Asa sa fie dle Basescu. Sa intre Antonescu in turul 2 si sa scapam o data de portocalele mecanice a caror treaba e sa invarta toate rotitele inspre ele si mai deloc spre romani.

  • cernea 20 oct 2009

    Din pacate, Crin este marioneta lui Patriciu. Pe Geoana il excludem din start, am auzit zvonuri ca s-ar lansa pt a 4-a oara, e cel mai penibil personaj politic de la ora actuala. Dupa presedintele insusi, desigur. Lui Basescu ii place sa fie primul de fiecare data.

    Numai ca de data asta va fi primul... din coada!

  • MATEI 20 oct 2009

    Normal ca l-ai prefera pe Prostanac in turul 2. Pt ca lui Geoana ii lipseste un atuu pe care tu-l manuiesti bine: nu stie sa proasteasca lumea. De Antonescu mi-e aproape mila, e baiat de treaba, dar nu prea le are cu politica... deci exclus.

    Mai ramane varianta pe care n-a mentionat-o Basescu dar de care se teme cel mai mult: OPRESCU! Sondajele incep sa creasca tot mai mult in favoarea doctorului si sigur o s-avem parte de-un tur 2 cu-adevarat spectaculor! Te-ai ars, marinelule!

  • Cristian 20 oct 2009

    Din pacate crin antonescu este un om nul...fara fata si fara idei....proasta alegere a facut PNLul

  • cla 19 oct 2009

    vremea marinarului a trecut, suna clopotul de ceata, matrozule, esti in ape din ce in ce mai tulburi

  • wert 19 oct 2009

    marinare, nici prin gand nu-ti trece ca in turul 2 nu ai nici o sansa in fata lui antonescu...

  • anonim 19 oct 2009

    voi care vreti sa aduceti inapoi PSD-ul la putere habar nu aveti pe ce lume traiti...

  • anonim 19 oct 2009

    nu comentati in numele poporului...comentati in numele vostru!

COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ARTICOLE PE ACEEAŞI TEMǍ Nu existǎ articole similare
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa