Stiri online - stiri de ultima ora si stirile zilei - Actualizat: 18:00, 10 februarie 2012
switch to english
mediafax
ŞTIRILE ZILEI
-
Fostul premier, afectat de criza economică: Boc nu a mai reuşit în ultimele luni de mandat să economisească pe card
Social astăzi, 17:03
Fostul premier Emil Boc nu a mai reuşit în ultimele luni de mandat să strângă bani pe cardurile bancare, aşa cum a procedat constant în perioada în care a deţinut postul de şef al Guvernului, ci a cheltuit din economii o sumă totală de 2.000 lei, disponibilităţile contului său scăzând la 83.000 lei. citeşte tot
-
Secretarul general al PDL: Cu Guvernul Ungureanu sperăm să trăim şi mai bine, şi mai frumos
Politic astăzi, 16:55
Secretarul general al PDL, Ioan Oltean, a declarat, vineri, într-o conferinţă de presă la Bistriţa, că România va respecta în continuare acordurile semnate cu forurile internaţionale, adăugând: "cu Guvernul Ungureanu sperăm să trăim şi mai bine, şi mai frumos". citeşte tot
Versiunea: mobil | completa







tot @adrian: si daca nu ai fost major n-ai ce comenta... pssst!
adrian . daca ai fost major inainte de 89 si tu ai fost un comunist si un informator penru ca asa a fost sistemul daca nu cooperai erai dusmanul poporului asa ca nare rost sa cautamnod in papura la nimeni pe noi ne intereseaza prezentul si viitorul nu trecutul !
Colaborator al Securitatii Statului inca din tinerete a fost racolat in 1978 de locotenentul
major de Securitate Avramidis, la data de 9.09.1978, si era folosit ca sursa în Portul Constanta.
Devine Ofiter acoperit al Securitatii RSR cu activitate in domeniul informatiilor externe. De multe ori "Piratul"-nume de cod, informa din exces de zel, dind informatii suplimentare. Din cauza lui Basescu, au fost debarcati multi marinari nevinovati.