Corlăţean: Declaraţiile lui Mitrea despre DGIPI nu ajută PSD

Senatorul PSD Titus Corlăţean (Imagine: Ana Poenariu/Mediafax Foto)

inapoi
1 din 1
inainte
COMENTARII
  • cn 10 oct 2009

    Domnule Corlatean, domnule Mircea Geoana,
    Imi permit sa cred ca este necesar sa stabiliti cu claritate ce vreti, ca si partid, iar din acel moment sa treceti toti la realizarea obiectivului. Nu are importanta ca se practica si la alte partide, dar dumneavoastra vi se pare normal ca la tv fiecare asa zis reprezentant al PSD sa spuna ce-i trece prin cap, vi se pare normal ca in salile de sedinte ale parlamentului sa numeri pe degete parlamentarii prezenti, vi se pare normal ca fiecare parlamentar afiliat grupului de partid sa considere ca sefii partidului trebuie sa fie la dispozitia parlamentarului si nu invers ? Mie nu.

  • maat 9 oct 2009

    Mitrea este santajat de DNAul lui BASESCU,si in aceste conditii ,are interes sa produca dezorganizare in PSD,pentru ca GEOANA sa piarda din sprijinul celor din PSD care corupti ,santajati tradatorisi mincinosi,vor trece in tabara STAPANULUI INELELOR-TRAIAN BASESCU..
    DIN ISTORIE CUNOASTEM TRADARILE BOIERILOR CARE ERAU CUMPARATI DE TURCI. SAU ALTE NATII ..
    VANGHELIE A ..SPUS CATE CEVA ,ASA CUM SI BASESCU SI-A PERMIS SA SPUINA DE NENUMARATE ORI DESPRE CATE STIE DIN ASCULTAREA CONVORBIRILOR DE CATRE POLITIA POLITICA.

  • ghitav 9 oct 2009

    Cu alte cuvinte tov. Corlatean si PSD cere revitalizarea lozincii marxist-leniniste "Proletari.....uniti-va", ca sa-i dea jos pe cei care acum nu dau salarii (din sacul fara fund al bugetului) la oricare si oricati bugetari, precum zicea "Conu Lenida fata cu reactiunea": statul de aia e stat ca trebuie sa dea leafa la slujbasi.

  • vezi toate comentariile
COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ARTICOLE PE ACEEAŞI TEMǍ Nu existǎ articole similare
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa