Stiri online - stiri de ultima ora si stirile zilei - Actualizat: 8:08, 28 mai 2012
switch to english
mediafax
ŞTIRILE ZILEI
-
Consiliul de Securitate al ONU a condamnat masacrul de la Hula, soldat cu cel puţin 108 morţi
Consiliul de Securitate al ONU a condamnat duminică Guvernul sirian pentru masacrul de la Hula, care s-a soldat cu cel puţin 108 morţi, potrivit observatorilor Naţiunilor Unite din teren. citeşte tot
-
Ponta: Declaraţiile unor oficiali maghiari în cazul Jozsef nu sunt în linia relaţiei de buni vecini
Politic ieri, 23:02
Premierul Victor Ponta afirmă că declaraţiile unor oficiali maghiari pe tema reînhumării poetului Nyiro Jozsef, printre care preşedintele Parlamentului ungar, "nu sunt în linia relaţiei de bună-vecinătate dintre statul român şi cel maghiar" şi anunţă că va discuta problema cu prim-ministrul Ungariei citeşte tot
Versiunea: mobil | completa





you are extremely stupid, unfortunately
...THIS MAN IS DANGEROUS...
Pai sa-i dea o copie dupa asa zisul aviz eliberat anterior ziarului Gardianul si Realitatii TV si lui Base!
Analiza filmului se face de n-spe mi de ori, in functie de solicitant ? Mai ales ca solicitantul, in cazul marinelului este ËAdministratia PrezidentialaË ? Asta nu are nume, prenume , e institutie ? La data cu pricina era candidat nu administratie...Ioane, Patriciu are de achitat 600 de milioane pana in mai 2010.
Plus vreo 130 mil. dobanzi la suma asta.
si ce daca esti afacerist ca patriciu, cica s-ar zice ca e persoana importanta, destept.
cand vine la bascalia de post a lu vantu si comenteaza cu pasiune cele n lovituri a lui basescu, unghiul de atac, forta aplicata, unghiul de rotatie ,impactul si alte aiureli, cred ca e cea mai ipocrita specie.
sa dea exemplu cum sa inceapa un cetatean o afacere buna, macar sa schimbe gandirea in afaceri.
nu stie, daca a furat toata viata lui.
se vede ca e in clanul mogulilor de la psd.
CAMPANIA MURDARA SI CAUZA EI.
Afaceristul Dinu Patriciu cumpara Petromidia, cu conditia ca datoriile firmei (600 MILIOANE DE DOLARI) catre statul roman sa fie platite ulterior. Afaceristul Dinu Patriciu vinde Petromidia unor investitori dintr-o fosta republica din URSS pentru 1MILIARD DE DOLARI, dar nu restituie statului roman datoria de 600 MILIOANE DE DOLARI. Ultima scadenta este in anul 2010. Afaceristul Dinu Patriciu declanseaza un razboi mediatic bazat pe dezinformare, trucaje, manipulare. ACUM INTELEGETI?
Soro, de rahatul zilnic al lui Basescu nu te-ai saturat ? De unde esti asa sigura ca PSD e de vina ? Dupa alegeri o sa spui ca-i invers.Interviul cu Base nu face doi bani, de povestile lui suntem satui ! Nu vezi ca se intoarce ''popoul'' impotriva lui. Ne-am saturat de strigoiul asta. Uita-te la afisele lui , e cel mai urât român. ha Ha HA
adevarul va iesi la lumina,insa cele intamplate ne avertizeaza ca romania nu mai este condusa
democratic ci de grupurile de interese.ne-ar trebui un CORADO CATTANI al romaniei ca sa starpeasca caracatita ce sugruma acest blestemat popor,care a fost dintotdeauna asuprit!
Aha, asta este motivul pentru care misteriosul domn Dumitrescu de la iRealitatea cere o alta expertiza de la forurile europene!
Daca si ei confirma "facatura" merg la Pentagon!
Daca nici la Pentagon merg la stiti voi unde!
daca e adevarat asta e rau.. foarte rau pt psd.. ne-am saturat de minciunile si manipularile lor..
iata un interviu mai amplu cu base.. http://www.romanialibera.ro/a171317/interviu-cu-presedintele-traian-basescu-geoana-spune-ca-va-aduce-liniste-eu-spun-ca-voi-reforma-statul.html
701 de comentarii | Social 16 mai 2012 comenteaza şi tu
523 de comentarii | Social 15 mai 2012 comenteaza şi tu
475 de comentarii | Social 21 mai 2012 comenteaza şi tu
469 de comentarii | Social 5 mai 2012 comenteaza şi tu
443 de comentarii | Social 18 mai 2012 comenteaza şi tu