Iliescu: Îl susţin pe Geoană - are unele slăbiciuni, inabilităţi şi stângăcii, dar cine nu are?

COMENTARII
  • Mircea 26 sep 2009

    Lautaru' asta comunist tot mai macane. Pana cand? In loc sa se retraga la puscarie pentru oamenii pe care i-a omorat chemand minerii in Bucuresti. Si cu 2 lovituri de stat la activ 22 Dec + Debarcarea lui Roman cum mai este in libertate. Bolsevic ordinar. Care a tolerat toti banditii in tara romaneasca.

  • Alin 21 sep 2009

    Bolsevicul de Ion Iliescu stie cu siguranta ca Mircea Geoana este Prostanac si aceasta boala nu se trateaza !

  • Pacific 21 sep 2009

    Atat de simplu. De departe, Mircea Geoana are profilul unui sef de stat iar Traian Basescu nu. Nu stim ce va face Geoana dupa ce va fi ales, dar stim ce-ar face Basescu: scandal si bascalie.

  • anonim 21 sep 2009

    Pai nu ma e prostanac?! Sau acum,e vorba de unele slabiciuni! Necunoscute sunt caile politicii si ale viclenilor politruci,scoliti la Moscova!

COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ARTICOLE PE ACEEAŞI TEMǍ Nu existǎ articole similare
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa