Stiri online - stiri de ultima ora si stirile zilei - Actualizat: 3:41, 28 mai 2012
switch to english
mediafax
ŞTIRILE ZILEI
-
CANNES 2012: Filmul lui CRISTIAN MUNGIU a luat DOUĂ PREMII - cel mai bun scenariu şi cea mai bună interpretare feminină. MICHAEL HANEKE a câştigat Palme d'Or
Cristian Mungiu şi-a adjudecat duminică premiul pentru scenariu, pentru pelicula "După dealuri", cu care a fost prezent în acest an în competiţia oficială a Festivalului de Film de la Cannes. Filmul a fost distins şi cu premiul pentru interpretare feminină, decernat actriţelor Cosmina Stratan şi Cristina Flutur. citeşte tot
-
GRECII ÎMPOTRIVA LUI LAGARDE: Nu ne vindeţi gogoşi, doamnă! Nu ne luaţi drept idioţi!
Externe ieri, 20:03
Grecii erau furioşi, duminică, şi îşi exprimau pe Internet profundul dezacord faţă de declaraţiile directoarei FMI Christine Lagarde, care au determinat peste 10.000 de comentarii pe pagina sa de Facebook şi înfiinţarea paginii intitulate "Grecii împotriva lui Lagarde",. citeşte tot
Versiunea: mobil | completa





cu talpes inteleh ce aveti dar cu dudu care e treaba?..eu recunosc ca imi e simpatic de cand i-a tavalit pe mineri bine..atit de bine ca nu au mai venit de atunci niciodata..
ioan talpes este o achizitie de marca a pd-l, partidul presedintelui nostru, dl traian basescu! desi in ultimavreme mai multi tradatori au plecat din pd-l, iata ca oamenii loiali presedintelui, care ovr sa lupta cu coruptia si cu oligarhii, se inscriu in partid! sa castigam bine!
ana birchall, strigandu-si disperarea in fata opiniei publice mentioneaza ca, totusi, va candida pentru un mandat de parlamentar, bineinteles daca psd-istii de frunte vor fi si ei de aceiasi parere. ana birchall isi doreste sa revina in politica chiar acum, incercand sa para o ioana d'arc neprihanita si inocenta, lasand la o parte "zguduiala" pe care a servit-o moralitatii urmasilor lui iliescu, ceausescu si a atator dusi...
mai multe informatii in ***.ohabaferdinand.ro sau ***.politicienii.ro
sa traiti bine romani, are pdl suficiente locuri pt toti dinozaurii securisti care vor sa participe la guvernarea portocalie "de bine" care va paste dupa alegeri. pestisorul militian mitica dragomir n-a reusit ca era prea mic si prost, insa rechinul imputzit talpes stie foarte bine cum sa se infiga in prima linie a partidului securistilor care umbla cu cioara vopsita in portocaliu.
ieri psd acum pdl! ce baiat destept... !
inca un securist adaugat la panoplia "tinerilor capabili" pe care ni-i ofera partidul democrat-liberal. cine are ochi de vazut si urechi de auzit, sa traga concluziile - partidul care promoveaza tinerii si valoarea ne ofera de fapt excrementele comuniste ale directiei a cinecea: sa conducem romania cu talpesul iadului, bocul pocului si stolojanul mortului. sa traiti bine baieti ca are basescu grijania voastra!!!
si pe imbecilul infractor de fratesu ? ala de la constanta face afaceri cu infractorul mazare. a primit aproape gratis fosta gradina de vara(cinema) tomis ,a furat combustibil in valoare de 500.000 de euro cu cec-uri false si nu a platit taxele . asta este infractorul talpes omul lui bashina.
aventuri in cearsaf... si alte filme in care apare si mircea geoana vor fi publicate pe internet in luna noiembrie. promisiunile mincinoase ale psd-ului se dezumfla in fiecare zi ! orice om poate vedea realitatea, poate cantari spusele lui geoana si a acolitilor lui. dezastrul ecnomic, in ce-a mai mare parte, il are in spate pe geoana si pe nastase. va vom prezenta adevarul.
mai multe informatii despre nelegiuirile celor din psd gasiti pe : ***.ohabaferdinand.ro sau *** politicienii.ro
pdl, dudu ionescu, misto, abia astept sa ii trantesc la vot pastia a lui basescu si pe taranistii resapati
imi este sila de individul asta...........
701 de comentarii | Social 16 mai 2012 comenteaza şi tu
523 de comentarii | Social 15 mai 2012 comenteaza şi tu
475 de comentarii | Social 21 mai 2012 comenteaza şi tu
469 de comentarii | Social 5 mai 2012 comenteaza şi tu
443 de comentarii | Social 18 mai 2012 comenteaza şi tu