Leonard Orban: Adoptarea euro în 2014, doar cu o politică fiscală eficientă

Leonard Orban: Adoptarea euro în 2014, doar cu o politică fiscală eficientă (Imagine: Mediafax Foto)

inapoi
1 din 1
inainte
COMENTARII
  • just be 23 mai 2008

    este bine sa vem si noi oameni inteligenti bine pusi, precum leonard orban, care vad ca incearca sa solutioneze bnefc pt noi aceasta problema a trecerii la moneda euro... deci ne putem face inca o parere bune si de fratele dansului ludovic orban, care merita functia de primar general al bucurestiului, pt ca este pregatit pt acest post si pt ca are multe de oferit capitalei

  • codrut 23 mai 2008

    orban , oprescu , blaga si gusa nici nu ar trebui sa deschida gura, nu au ce cauta in campanie! diaconescu este primarul nostru, al bucurestenilor!

  • guest mediafax.ro 23 mai 2008

    Comisarul european Leonard Orban a declarat că, fără o creştere importantă a eficienţei politicilor bugetare şi fiscale, obiectivul 2014 pentru introducerea monedei euro va fi greu de atins.

  • vezi toate comentariile
COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ARTICOLE PE ACEEAŞI TEMǍ Nu existǎ articole similare
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa