Cartel Alfa: Sindicatele se retrag din ANOFM, CNAS, CNPAS şi CES, activitatea acestora se va bloca

Cartel Alfa: Sindicatele se retrag din ANOFM, CNAS, CNPAS şi CES, activitatea acestora se va bloca (Imagine: Ovidiu Micsik/Mediafax Foto)

inapoi
1 din 1
inainte
COMENTARII
  • anonim 8 mai 2010

    Zau la privat? Nu va convine de bugetari? Si domul Gigi nu cred ca politia abia vine sa constte un furt.... cine stie in ce satuc uitat de lume locuiti unde nu aveti post de politie si chemati vecinii....... Intradevar ar trebui facut o evaluare periodica a personalului bugetar din toate sectoarele si la toate nivelele ........ si sa se reduca salariile alora care au salarii nu unuia care din 1200 de lei ai trebuie sa intretina si 2 copii.

  • kkk 7 mai 2010

    la munca, hahalere bugetare nesimtite

  • sabina 7 mai 2010

    daca nu producem nimic de ce mai aveti nevoie de noi?
    hai sa desfiintam structurile bugetare. sa te duci la medic numai la privat sa-ti ia 100 lei ca intrii pe usa, ...etc etc mai doresti exemple< TIE SA-TI FIE RUSINE. de ce sa paletsca numai bugetarii? si u i-ai votat.

  • vezi toate comentariile
COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ARTICOLE PE ACEEAŞI TEMǍ Nu existǎ articole similare
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa