Elena Udrea: Nu avem parteneri la Primăria Capitalei, în Bucureşti nu vine niciun turist

COMENTARII
  • udrea si eba violate 15 iun 2009

    bucurestiul oras turistic. sa o punem pe udrea sau pe eba sa mearga prin "centrul istoric" noaptea, in fustite, pe jos si fara spp-isti. s-ar putea sa isi dea seama ca avem o probleme cu casele pline de tigani.
    acceasi problema este si in constanta la piata ovidiu. nu stiu cum se poate rezolva problema legal, dar pana nu vor fi mutati de acolo nu vom avea turism in bucuresti sau constanta.

  • parazitism cu aplaud 15 iun 2009

    constat cu tristete ca mai toate comentariile de pe diversele site-uri de stiri sunt facute de aplaudaci, ai unora sau ai celorlalti. ar trebui sa impartiti sectiunea "comentarii" in doua sub-sectiuni, "pentru aplaudaci" si "pentru oamenii obisnuiti", ca sa avem si noi undeva un cuvant de spus, sa nu se piarda intre sute de comentarii platite direct sau indirect...

  • sus pdl, jos psd 15 iun 2009

    bucurestiul e un ferentari mai mare, cum vine un strainas, cum il jumulesc ciorile de parai. un primar pocit si sidatic atrage doar ciorile in bucuresti, nicidecum vreun investitor sanatos la minte. un primar votat de rromi aduce doar paguba si pacoste asupra tuturor. imbecilu vine la pranz la serviciu de parca ar fi la securitatea lui taica-sau sceleratul.

  • adiadi 15 iun 2009

    Madame Udea face cit o ceapa degerata .

  • nume autor 14 iun 2009

    pai la ce sa vina turistu in bucuresti? sa viziteze ce? parcarile dali, monstruozitatea aia a poporului sau cartierul ferentari? bucurestiul nu este un oras turistic, singurul turism care ar fi aplicabil ar fi turismul de bussiness, iar pt asta trebuie atragere de investitii strine; dai greu cu ganditu'asta :))

  • dudu 14 iun 2009

    dati niste stiri foarte rele cu toate boarfele din romania . parca in tara asta nu mai sunt oameni sau altfel de oameni sa va fie rusine cu stirile voastre de 2 bani

  • perseverent. 14 iun 2009

    ce sa zica lenuta udrea-cocos, cand, de saptamana viitoare, s-a dus pe apa sambetei "parcarile dali!"?!? gata cu smenaria! parcarile trec , din nou, la primaria generala si banii publici vor fi folositi, iarasi, in interesul bucurestenilor, nu al lenutei cocos si a gastii de plescari portocalii din care face parte. in plus, balivernele debitate de sub coafura blonda, privind turismul in bucuresti, au vre-o baza logica sau legala? cat a fost traian basescu sau videanu primari generali, se inghesuiau hoardede de turisti din lumea larga sa vada cainii vagabonzi, aurolacii sau talciocul din vitan-barzesti? in tara, la craiova, arad, petrosani sau alba iulia, unde sunt primari portocali, se calca japonezii sau americanii pe bombeuri, pentru a vizita orasele respective? udrea face politica pdl-ului, nu politica turismului! pusa in fruntea unei institutii inutile, pentru a toca banii de la bugetul statului spre a-i organiza lui traian basescu tot felul de susanele electorale, elena udrea a bagat adanc mana in borcanul cu miere! sa mai avem putintica rabdare, si lucrurile vor fi limpezi, din primavara viitoare, ca lumina zilei!

  • rap 14 iun 2009

    in bucureshti majoritatea in consiliu o are pdl = partidul bordurilor. de aia e dezastru

  • guest mediafax.ro 14 iun 2009

    Ministrul Turismului, Elena Udrea, a declarat, duminică la Realitatea TV, că reprezentanţii Primăriei Capitalei nu îi sunt parteneri, Bucureştiul nu este un oraş turistic, aşa cum sunt alte capitale europene şi l-a acuzat pe primarul general că nu face un centru de informare turistică.

COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ARTICOLE PE ACEEAŞI TEMǍ Nu existǎ articole similare
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa