Franks: Legea salarizării trebuie modificată, astfel încât să îşi producă efectele din 2011

Franks: Legea salarizării trebuie modificată, astfel încât să îşi producă efectele din 2011 (Imagine: Daniel Mihailescu/Mediafax Foto)

inapoi
1 din 1
inainte
COMENTARII
  • nicu33 4 aug 2010

    Treaba e ca incompetentii din ministere si-au dat inainte de decembrie 2009 prime si sporuri iar aia care muncesc si pt ei au luat doar salariul de baza. Inteligentul guvern roman, pe un criteriu aleatoriu a ales ca nivel de plata in 2010 pe cel din decembrie 2009. si bashtanii tot bine o duc iar tara asta va ramane doar cu prosti in curand pt ca nimeni nu mai suporta. sa va ia * cu cetatenia voastra romana!!! un ofiter al acestei tari mizerabile!

  • roman cu memorie 31 iul 2010

    Parca era vorba de reducerea salariilor pentru o perioada de 6 luni, va mai amintiti, d-lor guvernanti?
    Poate va jucati cu poporul, atata draq va trebuie................................

  • mircea motrescu 31 iul 2010

    Dezbabatem si amendam cele doua legi de lunide zile, insa in felul nostru caracteristic . dar iata ca strainii ne spun nu doar cum ci si cind trebuie sa fie finalizate acestea .Dupa cum se vede pentru bunul mers al economiei si al reformei romanesti sunt interesati " altii " decit unii dintre noi pe care i-am investit sa " vrea binele " acestei tari .

  • vezi toate comentariile
COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa