Stiri online - stiri de ultima ora si stirile zilei - Actualizat: 1:40, 29 mai 2012
switch to english
mediafax
- Home
- Politic
- Alegeri locale 2012
- Economic
- Social
- Sport
- Externe
- Cultură-Media
- Life-Inedit
- Ştiinţă-Sănătate
- Revista presei
ŞTIRILE ZILEI
-
Ungureanu vrea să înfiinţeze o asociaţie care s-ar putea numi Iniţiativa Civică de Centru-Dreapta
Politic ieri, 23:24
Fostul premier Mihai Răzvan Ungureanu a declarat, luni, la B1 Tv, că se gândeşte să constituie o asociaţie, care s-ar putea numi Iniţiativa Civică de Centru-Dreapta, el opinând totodată că este nevoie de o regrupare a dreptei în jurul câtorva principii pe care le poate exprima şi o platformă comună. citeşte tot
-
Ungureanu: Ceea ce s-a întâmplat în sala de plen pe seama migraţiei controlate, un puci parlamentar
Politic ieri, 22:15
Fostul premier Mihai Răzvan Ungureanu a declarat, luni, că ceea ce s-a întâmplat în Parlament la votul moţiunii, în urma căruia a căzut guvernul său, reprezintă "un puci parlamentar" şi a spus că le promite celor care au trecut dintr-o parte în alta că o să se uite cu mare atenţie la motivele lor. citeşte tot
Versiunea: mobil | completa





ma bucur foarte mult ca ati fost eliberat . un om care a facut numai bine nu merita sa fie tratat in acest mod, cu mascatii in casa la 6 dimineata, nu este posibil asa ceva. precis ca totul a fost o comanda din partea cuiva. pana la urma se va afla adevarul. va doresc multa sanatate si va voi vota la euro parlamentare. mult succes !
instead brightness required decline system economic
INSFARSIT LIBER GIGI
becali te iubim pt bunatarea ta
ne bucuram foarte mult pentru eliberare! paste fericit, george becali! hristos a inviat!
ca merita sa fie inchis sau ca nu eu nu stiu si nu pot sa ma exprim.tot ce pot sa zic este ca becali nu este genul de om de care sa imi fie frica sa nu ma trezesc cu el la usa ca imi da in cap sa ma fure sau ca imi violeaza prietena , sora , mama , sau ca ma omoara etc.mie de oameni din aceia imi este frica nu de cei ca becali , asa ca nu cred ca reprezinta absolut niciun pericol public si foarte bine ca este liber macar de sarbatori.
o fi el necioplit si plin de el,dar pe un taran nu-l poti schimba n-ai ce sa-i faci ,dar are o mare caliate din tot ce a agonisit el da cu draga inima si celor necajiti,oare citi din nenorocitii care ne conduc si ne-au furat 20 de ani a dat ca gigi?????.
asa da , dat drumul la toti puscariasii de sarbatori...legea e doar pentru unii...ne asteapta vremuri de trait bine cu senazatii tari- care mai apuca!!!!
bravo gigi ai bagat pe presedinte in boala
gigi ,baiatule, trezeste-te, ce cauti tu o alianta cu nebunul natiunii ,excrosul vadim, lingaul comunistilor,,asta e in ins lipsit de caracter ,a cum are nevoie de banii tai pe urma iarasi te face in tot felul. te aliezi cu un comunist , vei dispare din ochii nostri .
703 de comentarii | Social 16 mai 2012 comenteaza şi tu
523 de comentarii | Social 15 mai 2012 comenteaza şi tu
475 de comentarii | Social 21 mai 2012 comenteaza şi tu
469 de comentarii | Social 5 mai 2012 comenteaza şi tu
443 de comentarii | Social 18 mai 2012 comenteaza şi tu