Stiri online - stiri de ultima ora si stirile zilei - Actualizat: 22:57, 28 mai 2012
switch to english
mediafax
- Home
- Politic
- Alegeri locale 2012
- Economic
- Social
- Sport
- Externe
- Cultură-Media
- Life-Inedit
- Ştiinţă-Sănătate
- Revista presei
ŞTIRILE ZILEI
-
Mihnea Constantinescu revine la Palatul Victoria, ca şi consilier al lui Ponta
Politic astăzi, 21:54
Diplomatul Mihnea Constantinescu, fost director de cabinet al premierilor Adrian Năstase (PSD) şi Călin Popescu Tăriceanu (PNL), a fost numit de premierul Victor Ponta în postul de consilier de stat. citeşte tot
-
România câstigă la Cannes 2012 - Gândul LIVE
Cultură-Media astăzi, 19:45
Cristian Mungiu şi-a adjudecat duminică premiul pentru scenariu, pentru pelicula "După dealuri", cu care a fost prezent în acest an în competiţia oficială a Festivalului de Film de la Cannes. Filmul a fost distins şi cu premiul pentru interpretare feminină, decernat actriţelor Cosmina Stratan şi Cristina Flutur. citeşte tot
Versiunea: mobil | completa







Eu vreau spor de plimbare, spor de pauza de masa, alocatii pentru ascultat manele si pentru distrugerea spatiului verde. Mai vreau ajutoare sociale pentru TAMPAX si pentru ca am invatat sa trag apa de la WC.
Mai Emitentilor, mai bine spuneti cum ati castigat licitatiile, eventual incredintarile directe pentru aceste contracte. Ce mare afacere ati inventat voi ...emiteti niste tichete si va umpleti conturile pentru povestea astea. Recunoasteti ca de fapt sunteti VOI direct afectati. De ce sa mai vrea o companie tichete de masa, daca oricum se impoziteaza ? Asa plateste direct impozitul. La munca si voi, mai Emitentilor!!!
Haide baieti programatori
Vad ca aveti chef de emigrare
Veniti in occident sa vedeti ca nu o sa luati mai mult decat in Romania caci in alte tari ai alte beneficii dar esti impozitat la sange.