Nemirschi: Taxa pe pungi se menţine

COMENTARII
  • Anonim 27 feb 2009

    colectoare solare de clitate la preturi promotionale.
    ***.s unergizer.ro

  • ***.politicienii.ro 27 feb 2009

    parchetul de pe langa judecatoria caransebes a inceput cercetarile legate de **** vantu (vantut), nicolae petronescu (nichi) si lavinia samuila privitoare la infractiunile de amenintari si constituirea de grup infractional, pedeapsa maxima ce poate fi aplicata atingand 15 ani de inchisoare.

    poves te de prostitutie ! angajata politic in randurile unui partid aflat la guvernare, psd, oradeanca de origine dar domiciliata in otelu rosu, tanara lavinia samuila, e foarte posibil sa fie "angajata" pe piata placerilor, servicii sexuale de tip "excort", a prostitutiei ! informatia pare a se confirma prin existenta unui site pornografic, la adresa lavinia4you.bravehost.com, cu ajutorul caruia tanara si-ar racola clienti amatori de aventuri sexuale, poate unii din lumea politica autohtona si mai ales prin faptul ca cercetarile politiei nu au ajuns inca la nici un rezultat.

    existenta unui film pornografic, texte si imagini edificatoare cu tanara aproape dezbracata sau chiar dezbracata au fost publicate cu putin timp in urma. chiat daca politia nu a ajuns la un rezultat concret va prezentam intreaga poveste in paginile site-ului dedicat tinerei politiciene.

    informat ii in : ***.politicienii.ro sau ***.ohabaferdinand.ro

  • Vasiliu Bolnavu' 26 feb 2009

    bivolul din fotografie merita o punga de ra.ha.t in capul lui de nesimtit - era nairobi, in kenya - rezolva problema pungilor la nivel african sau chiar global !cu un bun mostenitor al acelui stupid personaj numit korodi ... ne-a procopsit patronul lui, dl.fasole (mazare) ... in adunatura de bishnitzari sinistri zis si guvernul romaniei ! huo, milogilor !

  • nume autor 26 feb 2009

    ordinarul asta e in stare de orice ca sa deturneze banii de la mediu spre buzunarele lui si acolitilor lui. a pus mana si pe banii din taxa de poluare auto, care erau destinati programului casa verde (nu blocul verde, cum incearca jigodia asta sa insinueze ca ar trebui).
    acum tine la taxa asta aberanta ca la sfintele moaste, ca sa mai stoarca populatia de niste bani, pentru cercul lui (si al escrocului de mazare) de interese mafiote.

  • guest mediafax.ro 26 feb 2009

    Guvernul nu va retrage taxa pe pungile de plastic, cunoscută sub denumirea de eco-taxă, iar cine a făcut afirmaţii în sensul suspendării ei nu a avut mandatul Executivului, a afirmat, joi, ministrul Mediului, Nicolae Nemirschi.

COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ARTICOLE PE ACEEAŞI TEMǍ Nu existǎ articole similare
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa