Stiri online - stiri de ultima ora si stirile zilei - Actualizat: 13:30, 11 februarie 2012
switch to english
mediafax
- Home
- Politic
- Economic
- Social
- Sport
- Externe
- Cultură-Media
- Life-Inedit
- Ştiinţă-Sănătate
- Revista presei
ŞTIRILE ZILEI
-
COD PORTOCALIU ŞI GALBEN de ninsori abundente până pe 14 februarie. Ce judeţe vor fi afectate
Administraţia Naţională de Meteorologie a emis, sâmbătă, o avertizare cod portocaliu şi galben de ninsori abundente valabilă în intervalul 12 februarie ora 18:00 - 14 februarie ora 14:00 pentru judeţele din jumătatea de sud a ţării. citeşte tot
-
PORTUL DE GHEAŢĂ: Cum arată portul Tomis din Constanţa - GALERIE FOTO
Social astăzi, 11:18
Portul Tomis din Constanţa a fost acoperit de gheaţă, după ce valurile au lovit cu putere ambarcaţiunile ancorate la mal şi faleza. citeşte tot
Versiunea: mobil | completa





am auzit ca a murit si cea dea doua fetita !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOAMNE ,CE MAI INTAMPLARE OARE de ce iau dat voie sa mearga daca era incepatoare , si odata o masina a trecut pe verde si era sa dea peste niste oamenii noroc ca au fost atenti
Ma intreb cum a reusit maicuta sa dea peste cele doua fetite,cum a trecut oare peste cele doua fetite ,de ce ia dat asa de putin timp de inchisoare doar a dat peste doau fetite pe care una a uciso . DOAMNE ,DOAMNE !!!!!!!!!!!!!!
acum mai nou trebuie sa fim atenti si cand traversam strada pe verde ....pacat de cele doua fetite,am auzit ca a murit si cealalta fetita,condoleante familiilor si Dumnezeu sa le odihneasca!!!!
A murit si cea dea toua fetita .Condoleante fam.
mare pacat. inca un motiv sa nu fiu de acord sa li se acorde permisul auto FEMEILOR. mare pacat. mai era si maicuta...........................
si asta pentru ca in romania oamenii nu au invatat ca FIERUL E TARE si ca trebuie sa se asigure CHIAR si pe trecerea de pietoni...ii ridicati in slavi pe straini? va invit sa vedeti cum se trece strada la ei ca sunt cu ochii in 4 pe trecere. ciao
Si daca nu era "copil unic la parinti" putea fi omorat ?
Poate ca are dreptate si cel care reclama reglarea incorecta a timpilor la semafoare.
Inimaginabil ! Intr-un centru de judet , pe lumina verde si pe trecerea de pietoni ! Copil unic la parinti !
Ce securitate rutiera avem ? Suntem mai rau decat Afganistanul , iesirea , in masina sau pe strada pe jos in Romania este o aventura !
Biserica Ortodoxa Romana este o adunatura de atei , de materialisti , de incompetenti , de oameni care nu ofera nimic , nimanui , doar cersesc , ca niste cersetori .
Cum de lasa o astfel de incompetenta ( poate si nebuna ) singura la volan , 60 km/h
asa a vrut sfantul mercedes a lui dumnezeu.si in fond nu era decat o fetita.si pacatoasa pe deasupra
trist.
daca e ceva ce urasc cel mai mult pe lumea asta ... e ipocrizia
si sa fii calugarita si sa ai mercedes (nu o tinea iisus & al intruna cu modestia?) si sa circuli cu viteza si... in clipa asta as vrea atat de tare sa existe dumnezeu si cretina aia sa ajunga in iad.
ce scarba imi e de oameni
1019 de comentarii | Politic 24 ian 2012 comenteaza şi tu
978 de comentarii | Social 15 ian 2012 comenteaza şi tu
895 de comentarii | Social 18 ian 2012 comenteaza şi tu
713 de comentarii | Social 19 ian 2012 comenteaza şi tu
671 de comentarii | Social 22 ian 2012 comenteaza şi tu