Renate Weber: Intenţia Franţei de a distruge taberele de romi, o măsură a la Berlusconi

Renate Weber: Intenţia Franţei de a distruge taberele de romi, o măsură a la Berlusconi (Imagine: Liviu Maftei/Mediafax Foto)

inapoi
1 din 1
inainte
COMENTARII
  • Catalin mesaj 2 1 aug 2010

    mediul fiic in care traiesc prin * si mirosul greu pe care il lasa in urma lor si prin faptul ca distrug absolut totul. Ei nu sunt oameni, sunt cu siguranta o specie inferioara omului altfel nu s-ar putea explica motivele care ii determina sa doarne copii unul dupa altul cand nici macar parintii nu au cu ce sa se intretina dapai sa-i mai intretina si pe copii. As dori daca exista persoane sa spuna ceva bun despre ei, macar un singur lucru bun despre ei.

  • Catalin 1 aug 2010

    Aceasta scursura a societatii, *, sau de catre unii romi, probabil dinadins pt a se face o confuzie intre romani si ei nu numai ca nu va fi integrata niciodata ci va asimila ea celelalte popoare. Deja Romania este din ce in ce mai tiganizata. Se vede asta oriunde, cum deschizi televizorul chiar. Acesti paraziti ai societatii nu au nicio inclinatie catre nimic ce ar putea fi drept, moral, corect, cinstit ci exact catre opusul acestor lucruri. Ei distrug practic si mediul fizic

  • nomansland 30 iul 2010

    Doamna Weber, si cea mai mica problema a romanilor e mai mare decat cea tiganilor! Ar trebui sa le spuneti sa-ncerce ei sa-i integreze in societatea lor, atat de civilizata de magrebieni,centrafricani si arabi! Daca reusesc, mira-ma-si, atunci sa ne-nvete si pe noi cum se face!!! Pana atunci insa, ar face bine sa taca toti francezii, in frunte cu jidul-ungur de la Elysee!

  • vezi toate comentariile
COMENTEAZĂ ŞI TU
Eroare: Câmpurile marcate cu roşu nu sunt valide!
Comentariul a fost adǎ ugat!

Cod captcha invalid!

Introdu numǎrul din imagine:

* Faceţi click pe imagine pentru a genera alt numǎr
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa