- Home
- Politic
- Economic
- Social
- Sport
- Externe
- Cultură-Media
- Life-Inedit
- Ştiinţă-Sănătate
- Revista presei
Traficul a fost deviat la ieşirea din Braşov spre DN1A, din cauza aglomeraţiei
Traficul rutier pe DN1, dinspre Braşov către Valea Prahovei, a fost deviat, duminică la prânz, pe DN1A Săcele - Cheia - Ploieşti, din cauza aglomeraţiei din staţiunile montane, a anunţat Centrul Infotrafic al Poliţiei Române.
Potrivit Centrului Infotrafic, traficul rutier pe DN1, în judeţul Prahova, a început să se intensifice, începând cu ora 12.00, mai ales pe sensul Braşov - Ploieşti, unde maşinile se deplasau în coloană, cu o viteză medie de aproximativ 20-30 kilometri la oră.
Astfel, începând cu ora 12.15, pentru a evita producerea ambuteiajelor în zona staţiunilor montane, circulaţia pe DN1, dinspre Braşov către Valea Prahovei, a fost restricţionată şi deviată pe DN1A Săcele - Cheia - Ploieşti.
-
O româncă a pledat vinovată de furt, fraudă şi complot în Canada. Cum a furat peste 100.000 de euro de la bătrâni
Externe astăzi, 07:34
O româncă, Angela Dragoş, membră a unui grup infracţional care viza bătrâni aflaţi la cumpărături, a pledat vinovată de 45 de capete de acuzare, vineri, la Palatul de Justiţie din Montreal. citeşte tot
-
ARTILERIA SIRIANĂ, împotriva populaţiei civile. FOTOGRAFII prin satelit, prezentate ca dovezi de SUA - FOTO
Externe astăzi, 03:37
Ambasadorul american în Siria şi Departamentul de Stat au postat pe Internet fotografii realizate prin satelit pe care le prezintă ca dovezi ale faptului că armata siriană efectuează operaţiuni de "anvergură" împotriva civililor, în special în oraşul Homs. citeşte tot





Nu exista comentarii