- Home
- Politic
- Alegeri locale 2012
- Economic
- Social
- Sport
- Externe
- Cultură-Media
- Life-Inedit
- Ştiinţă-Sănătate
- Revista presei
Hizo: Voi sta la echipă până va deveni oficială despărţirea
Tehnicianul Viorel Hizo, despre care finanţatorul FC Vaslui, Adrian Porumboiu, a afirmat că renunţă la serviciile sale, a declarat pentru Pro TV că încă nu ştie nimic oficial îl privinţa demiterii sale şi că deocamdată rămâne la echipă.
"Eu nu ştiu nimic oficial. Voi sta la echipă până va deveni oficială despărţirea, după care am şi eu multe lucruri de spus", a spus Hizo.
Finanţatorul grupării FC Vaslui, Adrian Porumboiu, a declarat, vineri, că va rezilia contractul tehnicianului Viorel Hizo şi va căuta un alt antrenor care să se ocupe de pregătirea echipei pentru partea a doua a campionatului. În vârstă de 64 de ani, antrenorul Viorel Hizo a preluat formaţia FC Vaslui în luna octombrie a anului 2010, înlocuindu-l pe spaniolul Lopez Caro.
-
Cum este descris Anders Behring Breivik de către cel mai bun prieten al său din copilărie
Externe astăzi, 16:57
Anders Behring Breivik, autorul masacrului din Norvegia, soldat cu 77 de morţi, era "tolerant" şi "politicos" în adolescenţă, afirmă cel mai bun prieten al său din copilărie. citeşte tot
-
INTERVIU - Mungiu: Îmi doresc să existe o discuţie critică raţională despre filmul "După dealuri"
Cultură-Media astăzi, 16:40
Cristian Mungiu a declarat într-un interviu acordat MEDIAFAX că e important, înainte de toate, ca filmul său "După dealuri", dublu premiat la Cannes pentru scenariu şi interpretare feminină, să fie vizionat şi îşi doreşte să existe o discuţie critică raţională despre problemele pe care le implică. citeşte tot





recuperamdatorii.ro , Recuperam datorii , legal si gratuit.
recuperamdatorii.ro