- Home
- Politic
- Alegeri locale 2012
- Economic
- Social
- Sport
- Externe
- Cultură-Media
- Life-Inedit
- Ştiinţă-Sănătate
- Revista presei
O noua tehnică de reducere a grăsimilor
O nouă tehnică de reducere a grăsimii din organism face senzaţie în Statele Unite şi Canada, ca alternativă la clasica liposucţie, informează Stirileprotv.ro.
Depunerile neplăcute de grăsime de pe abdomen sunt prinse într-un dispozitiv ca un cleşte, care provoaca o răcire locală. Tempratura scăzută provocă micşorarea celulelor grase, care sunt absorbite ulterior de organism.
Citeşte mai multe despre miraculoasa tehnică pe www.stirileprotv.ro
-
La clasele pregătitoare nu vor preda cadre didactice debutante
Social astăzi, 22:05
Ministerul Educaţiei anunţă că la clasele pregătitoare, care vor funcţiona, în premieră, din anul şcolar 2012-2013, nu vor preda cadre didactice debutante, acoperirea necesarului de dascăli urmând să fie realizată prin transferuri şi detaşări. citeşte tot
-
Boc: Nu cred în nimic din ce promite Ponta cu privire la supraimpozitarea veniturilor
Politic astăzi, 21:16
Preşedintele PDL, Emil Boc, a declarat, marţi, că nu crede nimic din ce anunţă premierul Victor Ponta cu privire la măsurile de supraimpozitare a veniturilor peste 4.500 de lei, precizând că Guvernul USL realizează un singur lucru, ia "cireaşa de pe tort". citeşte tot





Nu exista comentarii