- Home
- Revista presei
-
(10.10.2007, 00:40)
- Home
- Politic
- Economic
- Social
- Externe
- Sănătate
- Sport
- Life-Inedit
- Meteo
- Healthcare Trends
- Economia digitală
- Facem România Bine
- Ieși pe plus
- Video
Inalt Prea Securistul Arhiepiscop Pimen
Inalt Prea Sfintitul Pimen Zainea, Arhiepiscopul Sucevei si Radautilor, ingroasa, de ieri, randul fostilor colaboratori ai Securitatii cu patalama de la CNSAS.
1 afișare

Inalt Prea Securistul Arhiepiscop Pimen
Cu un vot strans, Colegiul CNSAS a decis ca IPS Pimen a facut politie politica, furnizand, inca din anii ‘70, informatii mai intai pentru Securitate, cu numele de cod „Sidorovici”, apoi pentru Directia de Informatii Externe, pentru care semna „Petru”.
ULTIMELE ȘTIRI
-
8 din 10 bărbați din SUA recunosc că au luat cu ei un prezervativ la o înmormântare: „Pentru orice eventualitate”
-
NATO se implică puternic în criza din Kosovo. Forţa Operaţională de Rezervă (ORF), pusă în mişcare
-
Lucian Bode, băgat în şedinţă de sindicatele din MAI. Poliţiştii, scandalizaţi de salarii şi de modificarea legii pensiilor militare
-
Ucrainenii susţin că ştiu în orice moment unde se află Putin. De ce nu vor să-l ucidă

Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.




PROSPORT.RO

CANCAN.RO



ULTIMA ORǍ
vezi mai multe