- Home
- Sport
- (16.09.2020, 18:35)
- Ciprian Bolan
FCSB a ajuns la 13 cazuri de coronavirus înainte de meciul cu Topola din Europa League
- FCSB joacă mâine, în deplasare la Topola, la ora 22:00.
- Andrei Miron a fost şi el testat pozitiv înaintea celor trei.
- Fostul căpitan al FCSB-ului, Pintilii, va sta pe bancă alături de Vintilă.

Foto: Mediafax
FCSB a mai adăugat încă trei nume pe lista absenţilor înainte de meciul cu Backa Topola, din turul 2 preliminar al Europa League. Toţi sunt jucători.
Florin Tănase, Darius Olaru şi Iulian Cristea au făcut drum întors către Bucureşti după ce au fost testaţi pozitiv.
FCSB ajunge, astfel, la 13 cazuri de îmbolnăvire cu coronavirus în lot şi staff.
ULTIMELE ȘTIRI
-
Călin Georgescu îşi cheamă susţinătorii pe 22 februarie în Piaţa Constituţiei să adune semnături
-
Avertismentul serviciilor de informaţii letone: „Îngheţarea” războiului din Ucraina ar permite Rusiei să ameninţe NATO
-
SNSPA închide cazul profesorului Marius Pieleanu: Nu sunt probe care să ateste vinovăţia
Antrenorul Toni Petrea va lipsi şi el. Bogdan Vintilă a fost chemat de urgenţă de la echipa a doua direct pe bancă pentru partida de calificare din Serbia.
Pentru cele mai importante ştiri ale zilei, transmise în timp real şi prezentate echidistant, daţi LIKE paginii noastre de Facebook!
Urmărește Mediafax pe Instagram ca să vezi imagini spectaculoase și povești din toată lumea!
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.




ULTIMA ORǍ
vezi mai multe