Vanghelie, la un mic distanţă de Obama: „Despre preşedintele Obama ce să spun? E bun”- „Gândul”
08:05, 25 Mai 2011
(Ştire redifuzată. Ştirea a fost publicată iniţial marţi, 24 mai.)