Tomac, despre relația președinte-premier: Ar fi funcționat mult mai bine dacă comunicarea ar fi fost mult mai strânsă
14:42
Consilierul prezidențial Eugen Tomac a spus sâmbătă că relația dintre președintele Nicușor Dan și premierul Ilie Bolojan ar fi fost mai bună dacă și comunicarea ar fi fost mai strânsă.