Contact

Vanzari Digital

Head of Digital Sales: Elena Chirap

Telefon: 0730.438.861

elena.chirap@outsmart.media

Adresa sediu: Strada Gheorghe Polizu 58-60, sector 1, Bucureşti

Telefon: 031/825.64.10

Fax: 031/825.64.30

Publisher: Mihaela Arsene

mihaela.arsene@m.ro

Editor sef: Georgiana Dulgheru

georgiana.dulgheru@mediafax.ro

Vânzări: vanzari@mediafax.ro

Roxana Danciulescu roxana.danciulescu@m.ro 0753.016.131
Diana Jurubiţă diana.dragnea@m.ro 0745.091.750
Simona Florea simona.florea@m.ro 0723.829.722
Delia Rosiu delia.rosiu@m.ro 0723.434.969


Contact redacţie: redactie.online@mediafax.ro, customer@mediafax.ro

 

 

Versiunea: mobil  |  completa

Preluarea fără cost a materialelor de presă (text, foto si/sau video), purtătoare de drepturi de proprietate intelectuală, este aprobată de către www.mediafax.ro doar în limita a 250 de semne. Spaţiile şi URL-ul/hyperlink-ul nu sunt luate în considerare în numerotarea semnelor. Preluarea de informaţii poate fi făcută numai în acord cu termenii agreaţi şi menţionaţi aici