Prima pagină » Dacia a modernizat 40 de showroom-uri, peste jumătate din reţeaua din România

Dacia a modernizat 40 de showroom-uri, peste jumătate din reţeaua din România

Constructorul auto Dacia, din grupul francez Renault, a investit peste jumătate de milion de euro pentru modernizarea a 40 de showroom-uri, ceea ce reprezintă mai mult de jumătate din întreaga reţea deţinută la nivel naţional.
Dacia a modernizat 40 de showroom-uri, peste jumătate din reţeaua din România
11 dec. 2015, 15:35,

Noile showroom-uri poartă denumirea «Dacia Evolution +». Modernizarea a avut loc în perioada iunie 2014 – decembrie 2015.

Întreaga reţea de showroom-uri a mărcii va fi adusă la noul standard până la începutul anului 2017, arată compania, într-un comunicat.

Lucrările au vizat printre altele dotarea cu mobilier nou şi amenajarea unor spaţii pentru copii. Totodată, atelierele service includ spaţii destinate clienţilor în timpul recepţiei vehiculelor.

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da