- Home
- Politic
- Economic
- Social
- Externe
- Sănătate
- Sport
- Life-Inedit
- Meteo
- Healthcare Trends
- Economia digitală
- Facem România Bine
- Ieși pe plus
- Video
Festivalul Internaţional de Film de la Cannes a fost amânat din cauza noului coronavirus | VIDEO
Evenimentul găzduit de Franţa nu va avea loc în „tradiţionalul mai" din cauza crizei porovocate de coronavirus, relatează The Guardian.

Festivalul Internaţional de Film de la Cannes a fost amânat din cauza coronavirus
ULTIMELE ȘTIRI
-
Cum îți schimbă viața un animal? Psihologul Radu Leca: „Copiii cu autism și ADHD se recuperează mai repede în prezența unui câine”
-
Războiul din Ucraina, ziua 588. Zelenski se întâlneşte cu soldaţii care luptă pe axa Kupiansk-Lyman. Rusia asediază oraşele ucrainene cu drone
-
FIFA, decizie fără precedent. Campionatul Mondial de fotbal din 2030 se va desfăşura în şase ţări de pe trei continente
-
Ciolacu: Mă bucur că experţii FMI au apreciat măsurile luate de Guvern pentru reducerea deficitului
Pentru cele mai importante ştiri ale zilei, transmise în timp real şi prezentate echidistant, daţi LIKE paginii noastre de Facebook!
Urmărește Mediafax pe Instagram ca să vezi imagini spectaculoase și povești din toată lumea!
Răspunde pe site-urile Aleph News, Mediafax, Ziarul Financiar și pe paginile noastre de social media - ȘTIU și Aleph News. Vezi răspunsul la Știu, de la ora 19.55, Aleph News.




Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.


PROSPORT.RO

