Joaquin „El Chapo” Guzman a fost de două ori în Statele Unite cât a fost în libertate, afirmă fiica acestuia
20:55, 04 Mart. 2016
Celebrul lider interlop mexican Joaquin "El Chapo" Guzman s-a deplasat de două ori în Statele Unite, pentru a-şi vizita rudele, în intervalul în care era în libertate după ce evadase dintr-un penitenciar mexican, susţine fiica sa cea mare, Rosa Isela Guzmán Ortiz.