GALERIE FOTO: George Simion, președinte AUR: „Dacă ar fi un top cu motivele pentru care mâine ne asumăm guvernarea, acestea ar fi salvarea mineritului din România, salvarea locurilor de muncă, salvarea CE Oltenia”
Am observat că ne citești din . Avem o
versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?