abandon ma in

Un şofer înregistrat cu 149 km/oră a ieşit de pe drum după ce a văzut radarul şi a abandonat maşina

Un şofer care a fost înregistrat de radar circulând cu aproape 150 de kilometri la oră pe DN 1 a părăsit drumul după ce a observat aparatul şi şi-a abandonat autoturismul, poliţiştii identificându-l pe şofer, căruia i-au dat amendă contravenţională.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da