abonament comun

Veste bună de la ministrul Transporturilor: De azi se poate circula cu un singur bilet pe mijloacele de transport în Bucureşti-Ilfov

Ministrul Transporturilor Sorin Grindeanu a anunţat joi că a semnat ordinul de ministru care face posibilă folosirea unui singur bilet sau abonament pe toate mijloacele de transport din zona Bucureşti-Ilfov.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da