ac iune n instan

Ion Alexandru Ţiriac îşi retrage cererea de chemare în judecată a statului român

Ion Alexandru Ţiriac a decis retragerea cererii de chemare în judecată a statului român pentru reţinerea sa timp de nouă ore în 2009, întrucât consideră că perpetuarea în instanţă a acestui subiect ar crea o nouă traumă lui şi familiei, demersul fiind util pentru liniştea sa şi a celor apropiaţi.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da