accidente de masina

Rogobete, despre starea victimelor de la accidentul din Timiș: Sunt în prezent stabili hemodinamic

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat, miercuri, că cei trei supraviețuitori ai accidentului din județul Timiș sunt în prezent stabili sub supraveghere medicală, după evenimentul rutier tragic soldat cu șapte decese.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da