achima cadariu

Ministrul Sănătăţii: Am cerut la Floreasca angajarea personalului în noua unitate de arşi

Ministrul Sănătăţii, Patriciu Achimaş-Cadariu, a anunţat, miercuri, că a solicitat, în mod expres, Spitalului Floreasca, angajarea personalului de specialitate necesar pentru secţia cea nouă de arşi.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da