AGENȚIE MEDIU

Comasarea agenţiilor va reduce cu 25% personalul acestora, afirmă Ministrul Mediului

Mircea Fechet susține că noua Agenție pentru Mediu este 100% funcțională și anunță reducerea posturilor de la 2001 la aproximativ 1500. În privința coaliției, spune că toate partidele înțeleg responsabilitatea momentului.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da