al yawer

Tony Blair, spionat de americani în perioada când era premier britanic

Un fost agent de interceptare a comunicaţiilor a declarat că serviciile americane de informaţii au spionat viaţa privată a lui Tony Blair, în perioada când era premier britanic, şi a fostului preşedinte irakian Ghazi al-Yawer, aliaţi importanţi ai SUA în lupta împotriva al-Qaida, relatează ABC News.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da