alin predescu

Mesajul lui Predescu după ce Steaua a ratat promovarea în Liga 3: Îmi cer scuze

Alin Predescu, unul dintre evidenţiaţii Stelei din acest an, a avut un mesaj la finalul sezonului în care echipa a ratat şansa de a merge la barajul de promovare în Liga 3.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da