ambulan e terapie intensiv

Arafat: Trebuie doi-trei ani ca judeţele să dispună de personal pe ambulanţele de terapie intensivă

Secretarul de stat în Ministerul Sănătăţii, Raed Arafat, a declarat, marţi, la Suceava, că mai este nevoie de cel puţin doi-trei ani pentru ca toate judeţele din ţară să dispună de personal adecvat pentru a lucra pe ambulanţe de terapie intensivă.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da