ambulanta buzau

Anchetă la Ambulanţă în Buzău, după ce o femeie a murit într-o staţie de autobuz

Conducerea Serviciului Judeţean de Ambulanţă Buzău a început, vineri, o anchetă internă pentru a verifica modul în care personalul medical a intervenit în cazul unei femei care a murit într-o staţie de autobuz din municipiu, după ce martorii au declarat că echipajul medical a venit târziu.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da