amendata

Femeie moartă de 23 de ani, amendată pentru că nu s-a vaccinat împotriva COVID-19, în Italia

O femeie care a murit în urmă cu 23 de ani a primit o amendă de 100 de euro pentru că nu s-a vaccinat împotriva COVID, în Italia.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da