amrko bela

Borbely: Dacă nu reuşim să fim parteneri egali, atunci vom intra în opoziţie

Vicepreşedintele executiv al UDMR Laszlo Borbely a declarat, marţi seară, că Uniunea va intra în opoziţie dacă nu va deveni partener egal în coliţia de guvernare şi va fi tratată ca "a cincea roată la căruţă".
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da