anarhir

Iliescu: Băsescu e vinovat pentru anarhia şi lipsa de comunicare dintre instituţii

Preşedintele de onoare al PSD, Ion Iliescu, a afirmat, joi, că alternanţa la guvernare după 2004 a instaurat "anarhie totală în viaţa structurilor statale" şi lipsă de comunicare între factorii de decizie, fostul preşedinte susţinând că principalul vinovat pentru această situaţie este Traian Băsescu.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da