angajat ceo

Un al doilea deces, la Complexul Energetic Oltenia. Angajatul a murit în somn. Mărturisirea soţiei şi suspiciunile liderilor de sindicate

Un electrician de la Complexul Energetic Oltenia a murit în somn, miercuri, cel mai probabil din cauza unui infarct. Este al doilea angajat al CEO care a murit în ultimele trei luni.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da