Asociația Prosumatorilor și Comunităților de Energie din România

Românii plătesc una dintre cele mai scumpe energii din Europa din cauza unui sistem „nedrept, dezechilibrat și netransparent”

Asociația prosumatorilor: „Producem puțin și scump, furnizăm scump, distribuim scump și nu avem autorități de reglementare”
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da