autoscara

Reacţii în lanţ după incendiul din Constanţa. ISU Dobrogea răspunde acuzaţiilor: Pompierii au o singură autoscară pentru intervenţii la înălţime

Reprezentanţii ISU Dobrogea au fost acuzaţi că au plecat în misiune fără a avea autoscară şi saltea pentru salvarea persoanelor aflate la înălţime. Autoscara, singura din dotarea pompierilor din oraşul Constanţa, a ajuns la două minute după ce victima a căzut de pe balconul apartamentului care ardea. Pompierii au prezentat filmul intervenţiei şi susţin că […]
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da