b rbat infectat

Un bărbat infectat cu noul coronavirus a fugit de trei ori din Spitalul de Urgenţă Alba Iulia

Purtătorul de cuvânt al IPJ Alba, Luminiţa Prodan, a declarat că Poliţia a fost sesizată duminică de trei ori că un bărbat infectat cu noul coronavirus a fugit din Spitalul de Urgenţă din Alba Iulia. Prima dată bărbatul a fugit dimineaţă şi a fost găsit pe stradă. La amiază, bărbatul infectat a fugit din nou […]
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da